• Průvodce vínem

  Průvodce vínem

  Procházejte a hledejte informace v rozcestníku pro příznivce vinařství, obsahující informace týkající se vína, vinařství, vinohradnictví či přehled odrůd.
  Na své si přijdou i výrobci vína a pěstitelé révy, kteří se zajímají jak správně pečovat o vinohrad, jaké postřiky použít nebo jaká prohlášení mají povinnost podávat.

 • E-shopy

  E-shopy malých vinařů

  Nakupujte i od těch nejmenších vinařů. Díky jednotnému katalogu jejich sortimentu je teď hledání a nákup daleko příjemnější.
  Rozhodněte se podle zkušeností dřívějších zákazníků, kteří dané zboží již zakoupili a podělili se o své zkušenosti v recenzním systému Trhu vín. Po doručení zakoupeného zboží máte tuto možnost i vy.

 • Poradna a diskuze

  Poradna a diskuze

  Poraďte se a sdílejte své zkušenosti s ostatními vinaři, vinohradníky a milovníky vína.

 • Kalendař vinařských akcí

  Kalendář vinařských akcí

  Sledujte aktuální dění ve světě vinařství a informujte ostatní o vašich vlastních nebo vámi oblíbených akcích.
  Díky RSS kanálu nejaktuálnějších událostí vám již nikdy nic neunikne.

 • Inzerce

  Inzerce

  Inzerujte a procházejte inzeráty a bazar s nabídkou prodoje sudů, hroznů, zemědělské techniky a dalších artiklů, týkajících se vinařství a vinohradnictví.

 • Vinařské aktuality

  Aktuality

  Sledujte novinky, nejnovější události a dění ve světě vinařství a vinohradnictví. Vyjádřete svůj názor k daným aktualitám a seznamte se názory ostatních v diskuzi.

 • Prezentace vinařů

  Prezentace

  Prezentujte svůj sortiment a váš podnik pomocí vlastního elektronického obchodu a webových stránek.
  Díky na míru navrženého obchodu pro potřeby vinařů, se již nemusíte obávat technických složitostí a počátečních vysokých investic. Založte si svoji prezentaci a o zbytek se postaráme my.


O nás

Základní myšlenkou portálu TrhVin.cz je sdružení co nejširší vinařské komunity, a to ze stran široké i odborné veřejnosti přispívající či hledající informace o víně a všeho kolem něj prostřednictvím Průvodce vínem či sekcí nazvanou Pro veřejnost s aktualitami, inzercí, poradnou apod.

Neopomenutelnou částí portálu jsou prezentace vinařů a souvisejících odvětví, kteří se touto formou představují a nabízejí své produkty včetně možnosti vytvoření objednávky zboží či služby.

Výsledkem je tedy snaha zajistit maximální počet příchozích příznivců vína se zájmem o jistou informaci, či myšlenkou se podělit o jakýkoliv zážitek spojený s vínem formou článku nebo touhou zakoupit víno i od malého vinaře a následně jej obodovat a podělit se o zkušenost z degustace s ostatními členy portálu. Tím bychom chtěli zajistit rovněž co největší viditelnost každého vinaře.

Věříme, že každého zaujme i možnost plánování cesty po vybraných prezentovaných sklepech pomocí interaktivní mapy, rozhraní pro vedení evidence nakoupeného vína či každoměsíční ocenění dobrou lahví vína nejaktivnějšího uživatele z řad registrované veřejnosti.

Váš tým TrhVín.czFakturační údaje

Comtesse s.r.o.
Brno, Ječná 2100/26a, PSČ 621 00
IČ: 269 20 280
Číslo bankovního účtu: 225952600/0300